יום הולדת 30 הגיע? אז איך חוגגים אותו? רומנטיקה זוגית, או בילוי עם חברים?

רעיונות ליום הולדת 30: רומנטיקה זוגית, או בילוי עם חברים? – מאז אהוד בנאי שר את שירו הידוע "הילד בן 30, יש לו חום גבוה" עברו לא מעט שנים, אבל יום הולדת 30, שהוא נקודת ציון חשובה בחיים – אפשר לחגוג באופן רומנטי עם בת הזוג, או עם חברים בארוחה טובה. האמת, לא צריך לבחור ביניהם: אפשר גם וגם. מזל טוב, אתם ילדים גדולים!

אהוד בנאי, בשיר המפורסם של סוף שנות התשעים במאה הקודמת, כתב על "הילד בן 30, יש לו חום גבוה, הוא שוכב על הספה בבית הוריו" – על אותו צעיר שלא מוצא את עצמו בחיים, לא החליט עדיין מה הכיוון המקצועי שלו, והוא "מובטל מעבודה ואהבה".

זה אמנם מצבם של לא מעט צעירים, שאינם מוצאים את עצמם בעולם, אולם ישנם גם הרבה מאוד צעירים החוגגים 30 שנים בעולם, ויש להם כבר מקצוע או עסק, ואפילו התחלה של משפחה קטנה משלהם.

גם בשביל אלו שעדיין מחפשים את דרכם, וגם עבור אלו שהחלו את דרכם העצמאית עוד לפני גיל 30, אין ספק כי גיל 30 הוא ציון דרך משמעותי, סוג של נקודת המראה לחיים הבוגרים באמת, כולל קריירה וזוגיות יציבים יותר מאשר שנות העשרים הנוטות להיות פרועות ולא יציבות אצל רבים.

בדיוק לשם ציון נקודה זו בחיים, חגיגת יום הולדת 30 צריכה להיות קצת יותר – ולפעמים הרבה יותר – מאשר עוד חגיגת יום הולדת שנתית שגרתית. כמובן שבפתח העשור הרביעי לחייו של אדם, כדאי להיות יצירתי בתכנון וביצוע החגיגה… ואז נשאלת השאלה: אילו רעיונות ליום הולדת 30 ישנם בנמצא?

רעיונות ליום הולדת 30

אם כבר חוגגים יום הולדת אז אולי בזוג, בחיק המשפחה או בחברת מעגל חברים?

לפני גיבושם של רעיונות ליום הולדת 30, חשוב לקבל החלטה לגבי אופי החגיגות של המאורע המשמח: האם לציין אותו בזוג, עם בן  או בת הזוג האהובים של בעל/ת השמחה? האם לעשות זאת בחיק המשפחה הגרעינית של בעלי השמחה? או, אולי, לעשות אירוע קטן למעגל חברים קטן או בינוני?

אם החלטתם לחגוג בזוג, עם בן או בת הזוג החשובים והאהובים שלכם, יהיה לאירוע אופי יותר אינטימי ורומנטי.

אם החלטתם לחגוג את גיל 30 עם בני המשפחה הגרעינית – ההורים של בעל השמחה, אחיו ואחיותיו, ואולי גם הורים של בן או בת הזוג של בעל/ת השמחה – האירוע אמנם יהיה גדול יותר, אבל מיקומו יכול להיות או בבית פרטי של אחד החוגגים או של קרובי משפחתו, או במסעדה למשל, היכולה לארח את כל החוגגים בלי היערכות מיוחדת או עלויות חריגות.

אם החלטתם ללכת על אירוע לחברים, זה כבר יכול להיות אירוע של כמה עשרות אנשים. כאן נדרשת היערכות יותר מקיפה, כולל הסעדה ואולי גם מוסיקת רקע, ונדרשת הפעלה של יותר מספק משנה אחד, בדרך כלל מתחום האירועים.

רק לאחר החלטה על היקף האירוע ומספר המשתתפים הצפוי בו, ניתן להתקדם הלאה לתכנון רעיונות ליום הולדת 30. בהקשר זה, לכל סוג והיקף של אירוע, יכולים לצוץ רעיונות שונים, אותם ניתן לחלק לפי סוג האירוע, מיקומו, היקפו ותקציבו.

חשוב לומר כי ציון יום הולדת 30 יכול גם להימשך על פני מספר אירועים עם משתתפים שונים, כך שלא תמיד צריך להתלבט בין סוגים שונים של אירועים וחגיגות. זה כמובן תלוי תקציב, כאשר באופן כללי ניתן לומר שככל שתבחרו ביותר אופציות, כך הסך הכל הכללי של עלות חגיגות יום הולדת 30 יעלה יותר.

לחובבי המוסיקה ולאלו שרוצים להעלות חיוך נוסטלגי האזינו לשיר של אהוד בנאי שירים לכם את המצב רוח 🙂

ארוחה רומנטית בגיל 30 תמיד כדאי לחגוג בצפון

בבחירה בין רעיונות ליום הולדת 30 עבור זוג, בו בעל או בעלת השמחה חוגגים עם בן או בת הזוג, אחת ההעדפות הפופולאריות הינה ארוחה רומנטית בצפון. ארוחה רומנטית בצפון יכולה להתקיים באחד משני מצבים עיקריים: במסגרת ערב בילוי בצפון המיועד לציון יום הולדת 30 של אחד הסועדים, או במסגרת טיול וחופשה רחבים יותר בצפון.

לא חייבים להתגורר בצפון על מנת לחגוג 30 במסגרת של ארוחה רומנטית בצפון. יש האומרים כי דווקא אם אינכם מתגוררים בצפון הארץ, ארוחה רומנטית בצפון כחלק מחגיגת יום הולדת 30 היא דווקא מיוחדת יותר, כי היא כרוכה בנסיעה מיוחדת לצורך הארוחה, שהיא בדרך כלל ארוכה יותר ומושקעת יותר מאשר במצב שבו זוג המתגורר בצפון יוצא למסעדה או לבית הקפה האהוב עליו ביישוב בו הוא מתגורר.

בדרך כלל, אם אינכם מתגוררים בצפון ואתם מתכוונים לחגוג 30 לאחד מכם במסגרת של ארוחה רומנטית בצפון, הנסיעה תהיה לא רק עבור הארוחה עצמה, אלא למסגרת רחבה יותר נופש או חופשה, אולי אל צימר רומנטי בצפון.

מאמרים ממומנים: בשר בבירה המתכון לפתיחת התיאבוןמנות אוכל בטעם של חוויהרעיונות למסיבת בר מצווה

בישול במעשנת בשר

רעיון אחר לגמרי לחגיגת יום הולדת 30 הינו בישול במעשנת בשר. ניתן לבצע בישול במעשנת עבור כל היקף של אירוע – ארוחה רומנטית בבית לזוג, ארוחה בשרית עסיסית וטעימה לכל המשפחה הגרעינית וגם אירוע גדול יותר לכמה עשרות חברים.

בישול במעשנת בשר הפך לפעילות פופולארית במיוחד בשנים האחרונות. מעשנות בשר חצי מקצועיות ומקצועיות באופן מלא הפכו למאוד נגישות, במחירים אטרקטיביים, ורבים מחובבי הבשר על האש רוכשים אותם לחצר הביתית או אפילו מעשנות בשר ניידות לפיקניק וטיולים.

במסגרת של רעיונות ליום הולדת 30, ניתן בהחלט לתכנן אירוע סביב בישול במעשנת בשר לחוגגי האירוע המשמח, כאשר תלוי בגודל המעשנת הקיימת – אירוע כזה יכול להתאים כמעט לכל היקף ומספר של משתתפים.

כמובן שככל שהאירוע מיועד ליותר אנשים, נדרשת גם מעשנת בשר גדולה יותר, וגם כמויות בשר גדולות יותר – מה שמייקר כמובן את העלות הכוללת של האירוע.

גם אם אין לכם מעשנת בשר באופן קבוע, תוכלו לערוך חגיגת יום הולדת 30 במסגרת של בישול במעשנת בשר: ניתן כיום להשכיר שולחנות לאירוע וגם מעשנות בשר על בסיס יומי, לקבל הדרכה כיצד להשתמש בהן, ולהשיבן בתום האירוע או ביום שלמחרת.

יום הולדת 30 הינו אירוע חשוב. כדאי להשקיע מחשבה ברעיונות ליום הולדת 30 – כי כמו כל יום הולדת, חוגגים 30 רק פעם אחת בחיים…

תוכן עניינים

אנחנו כאן בשבילך, מלא/י פרטים ומיד נחזור אליך!

באנר השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לאירועים קטנים