קייטרינג לאירועים קטנים לחברות

קייטרינג לאירועים קטנים לחברות – אירוע מוצלח הוא בראש ובראשונה אירוע שכולל אוכל עם דגש על אוכל טוב. בחירת הקייטרינג לאירוע היא ללא כל ספק אחת המשימות המורכבות ביותר. עליכם לבחור נכון בתפריט שמתאים לכולם, הולם את האירוע ואינו חורג מהתקציב. המדריך הבא נועד לסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ולהבטיח אוכל טעים ומשביע בעבור כל האורחים.

אך ורק קייטרינג כשר

על קייטרינג לאירוע חברה להיות בראש ובראשונה כשר. בכל קבוצת עובדים תמצאו מספר עובדים שמקפידים על כללי הכשרות כך שעליכם להיערך בהתאם. אלו שאינם מקפידים על אוכל חלבי כשר יוכלו לאכול בהנאה אוכל כשר, בעוד אלו שמקפידים על כללי הכשרות לא יוכלו לטעום מהאוכל כאשר הקייטרינג לא כשר. על כן, כדאי להתמקד בחברות קייטרינג שיש להן תעודת כשרות.

מתי כדאי לבחור קייטרינג לאירוע קטן ללא גלוטן?

אם ידוע לכם על עובד אחד או מספר עובדים עם רגישות לגלוטן – כדאי להבטיח מראש מנות מתאימות בעבורם. קייטרינג ללא גלוטן כלל נחוץ רק במקרים של אלרגיה מסכנת חיים. אם ידוע לכם על השתתפות באירוע של אדם עם אלרגיה חמורה לגלוטן חשוב לעדכן בכך את חברת הקייטרינג ולהזמין קייטרינג ללא גלוטן וללא עקבות גלוטן.

קייטרינג לאירועים קטנים

תפריט בשרי, חלבי או טבעוני, מה הכי טוב?

אנחנו הישראלים נוהגים לפתוח את היום עם תפריט ארוחת בוקר חלבי, להמשיך אותו עם ארוחת צהריים בשרית ולסיים עם ארוחת ערב קלה (בשרית/חלבית). ברוב האירועים נהוג להגיש היום ארוחה בשרית גם בשעות הערב. קייטרינג טבעוני מתאים להגשה בכל שעות היממה בעוד מנות טבעוניות מחליפות בהצלחה את המנות הבשריות.

התפריט הנכון ביותר בעבור האירוע שלכם הוא כזה שהולם אותו. בחירה בטוחה תהיה כזו שתואמת את הטעם הקולינרי של רוב המשתתפים באירוע. אם החלטתם לבחור בתפריט בשרי – וודאו שהקייטרינג מספק גם מנות צמחוניות וטבעוניות. אם בחרתם תפריט קייטרינג טבעוני חשוב לוודא גיוון של התפריט. אל תמהרו להרכיב את התפריט כולו ממנות לא מוכרות וממוצרי מזון שלא כולם מכירים ואוכלים.

הסוד לאוכל טעים שכולם אוהבים באירוע קטן

הזמנת קייטרינג לאירוע חברה אפשר וכדאי לבסס על תפריט פשוט ומוכר. רוב האורחים שלכם עתידים לבחור במנות מוכרות ואהובות כך שההשקעה במנות מיוחדות לא תמיד מצדיקה את עצמה. המפתח לאוכל טעים הוא חומרי גלם איכותיים וטריים. כך למשל, מגש כריכים איטלקיים (גבינת מוצרלה, ממרח פסטו ועגבנייה על לחם טרי) יתקבל בברכה כאופציה פשוטה וטעימה. המילה האחרונה בתחום שייכת לאוכל אצבעות (פינגר פוד) שאפשר לאכול עם הידיים בהגשה עצמית.

מאמרים נוספים:

כמה אוכל כדאי להזמין לאירוע?

מתלבטים בנוגע לכמויות האוכל? זה לא משנה אם מדובר ביום גיבוש לחברה עם כמות של 300 מוזמנים או חתונה ובה 3,000 מוזמנים, כנראה שהתייעצות עם צוות הקייטרינג תפתור לכם את הבעיה. על כמות האוכל להתאים למספר האורחים בעוד אתם נערכים מראש למצב בו אורחים מסוימים ייקחו יותר ממנה אחת. אם ההגשה היא עצמית נדרשת כמות גדולה יותר של אוכל.

כאשר אתם נערכים לקייטרינג לאירועים קטנים או גדולים אין זה משנה חשוב שתבנו טבלת אקסל בה כל החישובים הנדרשים, כמות מוזמנים, מחיר מנה, מחיר תקליטן/מפיק וכן הלאה, ראו דוגמא של הפרמטרים ושיטת החישוב בטבלה הבאה:

כמות מוזמנים לאירוע עלות מנה סה"כ
300 ₪200 ₪60,000
שירותים האם סגור? סה"כ
תקליטן חיובי ₪4,500
דוכן אוכל חיובי ₪6,000
מפיק/ה לקראת סגירה ₪9,000
מעצבת חיובי ₪3,500
קייטרינג לאירוע חיובי ₪25,000
סה"כ לפני מע"מ ₪108,000
סה"כ כולל מע"מ ₪126,360
תוכן עניינים

אנחנו כאן בשבילך, מלא/י פרטים ומיד נחזור אליך!

באנר השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לאירועים קטנים